Kom jij ons team versterken?

Wij zoeken een Algemeen medewerker die van aanpakken houdt

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste medewerker die ons team komt versterken. Ben jij iemand die open staat voor afwisselend werk, flexibel en klantvriendelijk is en heb je een hart voor dieren? Lees dan vooral even verder. 

Als algemeen medewerker bij de Wonderwereld is geen dag het zelfde. Zo help je met het voeren van de dieren en het schoonhouden van hun woonplek, bak je broodjes voor onze klanten in de horeca of sta je nieuwe bezoekers te woord in de winkel wanneer ze het park in willen of iets leuks uit onze winkel willen kopen. Je staat onze klanten graag te woord en ook onze dieren verzorg je met veel liefde, waarbij je niet bang bent om zo nu en dan eens vies te worden.
Wonderwereld ligt in het bos, wat betekent dat zo nu en dan wat tuinwerk ook bij de taakomschrijving hoort. 

Wij zijn opzoek naar part-time/full-time en seizoenswerk invullingen, bij alle varianten is flexibiliteit een pre.

Jij bent...

Wat wij jou bieden...

Voor vragen over deze vacature kun je bellen of mailen naar de Wonderwereld:
0599 587990 of info@wonderwereld.nl

Enthousiast?

We zien graag jouw motivatie en CV tegemoet, klik op NU SOLLICITEREN om direct een mail te sturen. 

Meer nieuwtjes